CZ | EN | DE

Inovační centrum Ústeckého kraje


« zpět

ICUK se přidal k prestižní globální skupině Tech London Advocates

ICUK se přidal k prestižní globální skupině Tech London Advocates

31.08.2017 - Inovační centrum Ústeckého kraje se stalo členem jedné z nejvlivnějších globálních skupin v oblasti podpory moderních technologií Tech London Advocates. Podařilo se to i díky dalšímu novému partnerství ICUK s projektem Bridge Academy z Mostu. London Tech Advocates sdružuje více než 4300 lídrů, investorů a expertů z celého světa.


Z českých zástupců mezi Tech London Advocates patří například ředitel Deloitte Jan Balatka anebo právě zakladatel mostecké Bridge Academy a ředitel Specialists Grid Aleš Smetana.

Pro Inovační centrum Ústeckého kraje bude velmi přínosné být mezi členy tohoto prestižního sdružení, napojuje nás to na globální síť technologických lídrů, inovátorů a investorů, jejichž zkušeností, kapacit a kontaktů můžeme v blízké době využít i pro rozvoj našeho regionu,“ říká ředitel Inovačního centra Ústeckého kraje Tomáš Siviček.

Tech London Advocates (TLA) je privátním sektorem vedená koalice expertů z více než 50 zemí celého světa podporující rozvoj v oblasti technologického a digitálního podnikání. V rámci své globální působnosti vytváří lokální pracovní skupiny, které se věnují tématům jako technologie ve zdravotnictví, smart cities, virtuální realita, kybertechnologie apod. a pořádají řadu odborných, osvětových i networkingových akcí. TLA sídlí v Londýně.


 


        

Tento web používá soubory cookie k analytickým účelům (viz Ochrana osobních údajů). S vaším souhlasem je můžeme využít také pro individuálně cílenou online nabídku na naše akce a služby. se zobrazováním reklamy na služby a akce ICUK.

Aktuality

© 2019 Insion

 

 

 


News: