CZ | EN | DE

Inovační centrum Ústeckého kraje


« zpět

Hledá se DESIGNÉR pro začínající firmu - výběrové řízení prodlouženo do 30. 9.

Hledá se DESIGNÉR pro začínající firmu - výběrové řízení prodlouženo do 30. 9.

18.08.2017 - Začínající firma hledá talentovaného designéra / talentovanou designérku. Netradiční příležitost v Ústeckém kraji? O to je tato soutěž atraktivnější!


Inovační centrum ústeckého kraje vyhlašuje soutěž o pozici
 „HLAVNÍ DESIGNÉR NOVĚ VZNIKAJÍCÍ ŠPERKAŘSKÉ ZNAČKY“

 

Pro nově vznikající českou šperkařskou značku se hledá hlavní designér(ka) pro první – vlajkovou kolekci, která se bude skládat z náhrdelníku, náramku, páru naušnic a bude vybroušena z umělého polodrahokamu.

Výherce nejoriginálnějšího návrhu, který vybere desetičlenná komise z oboru, se stane hlavním designérem pro tuto novou šperkařskou značku. Další kolekce již budou navrhovány jen výhercem a jeho jméno se stane součástí této značky.

 

Podmínky :

  • pro cílovou skupinu – 20 až 35let
  • styl pro denní nošení (trošku elegance, trošku agresivity)
  • ve 3D formátu nebo skica
  • tvar dle své představivosti
  • „návrh by měl být jiný než ostatní šperkařské firmy, ne jen hezčí“

 

Barvy, ze kterých může být kolekce vybroušena jsou : Kunzite, Alexandrite, Damburite, Padparadshah, Ruby 8, Ruby 5, Amethyst, Sapphire yellow, Lemond, White sapphire I. grade, Sapphire purple, Sapphire Yellow Gold, Sapphite blue, Ruby 7, Sapphire yellow orange.

 

Své návrhy či dotazy pošlete na office@icuk.cz do 30. 9. 2017.

 


 


        

Tento web používá soubory cookie k analytickým účelům (viz Ochrana osobních údajů). S vaším souhlasem je můžeme využít také pro individuálně cílenou online nabídku na naše akce a služby. se zobrazováním reklamy na služby a akce ICUK.

Aktuality

© 2019 Insion

 

 

 


News: