CZ | EN | DE

Inovační centrum Ústeckého kraje


« zpět

FUTURE PORT PRAGUE - Pojeďte společně s ICUK na jeden z největších inovačních a technologických festivalů ve střední Evropě

FUTURE PORT PRAGUE - Pojeďte společně s ICUK na jeden z největších inovačních a technologických festivalů ve střední Evropě

07.08.2017 - Umělá inteligence, drony, roboti, internet věcí, 3D tisk, chytré materiály, bezpilotní auta… to vše jsou dnes reálné technologie, které převrací vzhůru nohama celé obory. A to je jenom začátek. FUTURE PORT PRAGUE, ojedinělý festival budoucnosti, který poprvé v Česku představí uceleně přehled těchto trendů, zmapuje jejich dopad na byznys i naše životy a představí příležitosti pro firmy využít je ve svém podnikání. Proběhne 7. září v Pražské tržnici.


Přidejte se k týmu ICUK a pojeďte s námi společně reprezentovat Ústecký kraj. Společně s námi již jedou vybrané startupy, které představí své technologické produkty. Navíc studenti středních škol mají vstupné zdarma. Nepromeškejte jedinečnou příležitost!

 

Chci přihlásit firmu.

Chci se přihlásit jako student.

 

www.futureportprague.com 

 


 


        

Tento web používá soubory cookie k analytickým účelům (viz Ochrana osobních údajů). S vaším souhlasem je můžeme využít také pro individuálně cílenou online nabídku na naše akce a služby. se zobrazováním reklamy na služby a akce ICUK.

Aktuality

© 2019 Insion

 

 

 


News: