CZ | EN | DE

Inovační centrum Ústeckého kraje


« zpět

Future Port Prague aneb Dotkněte se budoucnosti. Potkáme se tam?

Future Port Prague aneb Dotkněte se budoucnosti. Potkáme se tam?

28.08.2018 - Future Port Prague je festival budoucnosti. Přesněji řečeno festival o budoucnosti - jak bude vypadat doprava na silnicích za pár desítek let, jaké profese nahradí umělá inteligence a mnoho dalšího. ICUK je součástí festivalu, a tak se můžeme potkat u nás na stánku nad kávou a do pěny vám necháme vytisknout váš obličej. Jsme přeci v budoucnosti!


Kdy: 6. - 7. 9. 2018

Kde: Pražská tržnice

Web: futureportprague.com


Minulý ročník Future Port Prague se netajil velkými ambicemi. A to jak z hlediska témat, na která se zaměřil, ale také řečníky, které organizátoři festivalu pozvali. A protože se jednalo i o první ročník festivalu, vysoké ambice se rovnaly riziku, zda-li dojde k naplnění očekávání. První ročník Future Port Prague se povedl na jedničku, a své ambice dokonce i předčil. A proto "teprve" druhý ročník festivalu slibuje velkou podívanou.


Co vás čeká na Future Port Prague? 

Umělá inteligence, robotizace, autonomní elektrická vozidla, kryptoměny, zdravotnictví budoucnosti, budoucnost energetiky, smíšená realita a další témata budoucnosti. Z pozvaných speakerů to jsou experti z NASA, Disney nebo Virgin Hyperloop One! 


„Technologický vývoj se dnes za dvanáct měsíců posune dopředu o tolik, jako před několika dekádami za deset let. S takovou rychlostí změn není na co čekat. Na Future Port Prague tak nezískáte nejen aktuální přehled o trendech a dopadech technologií, ale i motivaci a inspiraci pro konkrétní kroky pro svou firmu či organizaci. Zároveň tu můžete přijít ke kontaktům na experty, kteří vám s aplikací nových technologií pomohou,“  vysvětluje ředitel festivalu Martin Holečko pro Czechcrunch.cz


ICUK je součástí Future Port Prague!

Jako partneři festivalu nás na festivalu v Pražské tržnici můžete potkat na stánku! Nejenže pro vás budeme mít připravenou relax zónu, kde si na chvíli od všech inovativních věcí odpočinete, ale také vám nabídneme kávu a do pěny vám vytiskneme (pomocí 3D tiskárny) váš obličej. Jak? Na Future Port Prague bereme naše start-upy, které jsou zapojeny do našeho inkubátoru StartUp Go! A jeden z našich start-upů prorazil právě s touto technologií! 


Future Port Prague je především světový festival. A co se děje v našem Ústeckém kraji? Jaké startupy zde vznikají? Existuje u nás komunita začínajících podnikatelů? Přijďte se přesvědčit v říjnu na Festup 2018 - mezinárodní startup festival! 


        

Tento web používá soubory cookie k analytickým účelům (viz Ochrana osobních údajů). S vaším souhlasem je můžeme využít také pro individuálně cílenou online nabídku na naše akce a služby. se zobrazováním reklamy na služby a akce ICUK.

Aktuality

© 2019 Insion

 

 

 


News: