CZ | EN | DE

Inovační centrum Ústeckého kraje


« zpět

FuckUp Night 13. 2. 2017 v Hraničáři

FuckUp Night 13. 2. 2017 v Hraničáři

23.01.2017 - Neúspěch je součást života. Večer, kde se představí lidé, kteří něco dokázali, ale cestou k úspěchu taky něco, anebo dokonce dost věcí, pokazili. To je FuckUp Night Ústí nad Labem vol. I, která proběhne 13. 2. 2017 od 19.00 ve Veřejném sále Hraničář v Ústí nad Labem.


Na první FuckUp Night v Ústeckém kraji se představí 5 výjimečných hostů:


 HOSTÉ 
ONDŘEJ KOBZA

"Nikým nevolený kavárník" nebo "Babišův vyhazovač" dokáže vzbudit emoce. Jaký fuckup má úspěšný podnikatel, který vede kultovní pražské kavárny Café V lese, Café Neustadt, stojí za projekty Piána na ulici, Šachy v ulicích, Poeziomat ... a je tak průkopníkem oživování veřejného prostoru v Česku


PETRA KONČELÍKOVÁ

Petra pomáhá s budováním technologického centra Node5. Aktuálně se stala také šéfkou vzdělávací akademie iCollege. I ona má za sebou několik úspěšných (i zahraničních) start-upů. Sama ovšem slovo „start-up“ ráda zaměňuje za tvrdou práci a nečekání na štěstí co přijde shora. Přinesla ji tvrdá práce vždy jen dobré výsledky?


ANNA MAREŠOVÁ

Dostat diplomku až do postelí českých domácností, to se podaří málokomu. Designérce Anně Marešové se to s designovou sadou erotických pomůcek Whoop.de.doo, za kterou dostala řadu prestižních ocenění, povedlo náramně. A Jaký je její fuckup? V předvečer Valentýna ideální host.


JANEK RUBEŠ

Dokumentarista, díky kterému se hodně mluví o taxikářích a směnárnách. Jeho cyklus Praha vs. Prachy, který byl určen primárně pro stream, ve své době způsobil mezi taxikáři doslova poprask, od něhož nebylo daleko k výprasku. Aktuálně natáčí pro Stream.cz další cyklus s názvem Prague Guide. Za svůj největší fail pokládá, že neumí mlčet, když má.


ONDŘEJ SUCHÝVybudovat úspěšnou firmu Enlogit, aplikovat na tu dobu velmi revoluční přístup k zaměstnancům, získat ocenění Firma roku Ústeckého kraje a následně předat firmu do rukou kolegů a starat se o ní jen koncepčně. Určitě však nešlo všechno jak na drátkách. Nejvíce Ondra lituje toho, že ve firmě držel vše tak výlučně pod svou kontrolou.

KOUPIT LÍSTKY

Vstupné 80 Kč v předprodeji, 100 Kč na místě

 

 

POŘÁDÁ

 

SPOLUPOŘÁDÁ

PARTNEŘI

 


        

Tento web používá soubory cookie k analytickým účelům (viz Ochrana osobních údajů). S vaším souhlasem je můžeme využít také pro individuálně cílenou online nabídku na naše akce a služby. se zobrazováním reklamy na služby a akce ICUK.

Aktuality

© 2019 Insion

 

 

 


News: