CZ | EN | DE

Inovační centrum Ústeckého kraje


« zpět

Firmy z Ústeckého kraje mohou ode dneška žádat o dotaci na inovace. Od kraje dostanou až 199 000 Kč

Firmy z Ústeckého kraje mohou ode dneška žádat o dotaci na inovace. Od kraje dostanou až 199 000 Kč

21.01.2019 - Na inovaci vyvinutou ve spolupráci s výzkumníky mohou od pondělí 21. ledna žádat firmy z regionu v programu Inovační vouchery Ústeckého kraje. Podniky i podnikatelé budou moci pro rok 2019 získat až 199 000 Kč na inovaci svých produktů, služeb i pracovních procesů.


Na dotace v programu Inovační vouchery Ústeckého kraje 2019 by letos mělo dosáhnout více firem než loni. Krajské zastupitelstvo schválilo celkovou alokaci 2 miliony korun a k nim přibude ještě přebytek z uplynulého ročníku. Stejně jako loni získají firmy z Ústeckého kraje na inovaci vyvinutou ve spolupráci s výzkumnou organizací až 199 000 korun, maximálně však 70 % celkových způsobilých nákladů.

Žádosti do programu mohou podávat firmy se sídlem či pobočkou v Ústeckém kraji od 21. ledna do 28. února, a to elektronicky přes web Inovačního centra Ústeckého kraje (zde) anebo web Ústeckého kraje. Vytištěnou žádost musí rovněž dodat v termínu přes podatelnu Krajského úřadu Ústeckého kraje.

Inovační vouchery Ústeckého kraje se vyhlašují již popáté.


Více informací o programu Inovační vouchery Ústeckého kraje najdete zde.


 


        

Tento web používá soubory cookie k analytickým účelům (viz Ochrana osobních údajů). S vaším souhlasem je můžeme využít také pro individuálně cílenou online nabídku na naše akce a služby. se zobrazováním reklamy na služby a akce ICUK.

Aktuality

© 2019 Insion

 

 

 


News: