CZ | EN | DE

Inovační centrum Ústeckého kraje


« zpět

Blíží se deadliny pro dotační programy

Blíží se deadliny pro dotační programy

20.02.2018 - Koncem února a začátkem března končí dva velké dotační programy od Ústeckého kraje. Konkrétně se jedná o dotační program "Podpora začínajících podnikatelů pro rok 2018" a "Inovační vouchery Ústeckého kraje".


PODPORA ZAČÍNAJÍCÍCH PODNIKATELŮ V ÚSTECKÉM KRAJI PRO ROK 2018

Do programu se můžete přihlásit do 9. 3. 2018. 

Cílem programu je zvýšit konkurenceschopnost Ústeckého kraje podporou malého začínajícího podnikání, rozvoj podnikatelského prostředí regionu a tvorba nových pracovních příležitostí. Prostřednictvím programu bude podpořena činnost malých začínajících podnikatelů z Ústeckého kraje.

Žádost a více informací naleznete zde.INOVAČNÍ VOUCHERY ÚSTECKÉHO KRAJE 2018

Do programu se můžete přihlásit do 28. 2. 2018. 

Na inovaci vyvinutou ve spolupráci s výzkumníky mohou firmy v Ústeckém kraji od soboty 20. ledna žádat v programu Inovační vouchery Ústeckého kraje. Podniky i podnikatelé budou moci pro rok 2018 získat až 199 000 Kč na inovaci svých produktů, služeb i pracovních procesů. Oproti předchozím ročníkům vzrostla výše dotace, ale i vlastní podíl žadatele.

Žádost a více informací naleznete zde.


 


        

Tento web používá soubory cookie k analytickým účelům (viz Ochrana osobních údajů). S vaším souhlasem je můžeme využít také pro individuálně cílenou online nabídku na naše akce a služby. se zobrazováním reklamy na služby a akce ICUK.

Aktuality

© 2019 Insion

 

 

 


News: