CZ | EN | DE

Inovační centrum Ústeckého kraje


« zpět

Absolventy inkubátoru StartUp Go čeká Den D - závěrečná "grilovačka" před porotou

Absolventy inkubátoru StartUp Go čeká Den D - závěrečná "grilovačka" před porotou

18.04.2017 - Několik měsíců na sobě tvrdě pracovali. Nápady, které měli, několikrát přepracovali. I díky tomu se dostali až na konec podnikatelského inkubátoru StartUp Go od Inovačního centra Ústeckého kraje. Jak uspějí začínající firmy v závěrečné prezentaci před odbornou porotou ve stylu populárního formátu Den D? A podaří se jim oslovit investora? Dozvíte se na StartUp Go! Grill ve středu 10. května od 19.00 v Činoherním studiu v Ústí nad Labem.


StartUp Go je inkubační program od Inovačního centra Ústeckého kraje, kde přihlášené začínající firmy dostanou několikaměsíční "nalejvárnu" informací a rady zkušených, které jejich podnikání akcelerují. Na konci podnikatelského inkubátoru je čeká závěrečná prezentace vypilovaných podnikatelských záměrů před odbornou porotou a veřejností. 

A jakou cestou si prošli naši start-upisti? Naučili se, jak svou firmu prodat během 3 minut (tzv. elevator pitch), absolvovali seminář na time management od GrowJob, osobně se Standou Gálikem probrali své marketingové strategie, s Petrem Andrýskem (SocialSharks) řešili prezentaci na sociálních sítích, naučili se jak správně vést a motivovat lidi, od Lukáše Hudečka (NODE5) zjistili, že start-upový život není procházka růžovým sadem a mnoho jiného. Že byl jejich rozvrh náročný se můžete přesvědčit sami.


Minulý ročník vyhrál start-up Virtualizace V&V. Kdo převezme žezlo nyní? I vy můžete vybrat svého favorita anebo podpořit začínající firmu. Přijďte se podívat na budoucí Elony Musky:) Ústeckého kraje a inspirovat se tím, co nového v regionu vzniká.

A protože budeme "grilovat" start-upy, nemohli jsme opomenout ani občerstvení na grilu!

Akci moderuje Tomáš Studeník, jehož suchý humor znáte z první ústecké FuckUp Night, která se konala v únoru v Hraničáři.


Večer StartUp Go! Grill s dalším doprovodným programem je zdarma, je však potřeba se registrovat.
 


        

Tento web používá soubory cookie k analytickým účelům (viz Ochrana osobních údajů). S vaším souhlasem je můžeme využít také pro individuálně cílenou online nabídku na naše akce a služby. se zobrazováním reklamy na služby a akce ICUK.

Aktuality

© 2019 Insion

 

 

 


News: