CZ | EN | DE

Inovační centrum Ústeckého kraje


« zpět

6. 3. od 19.00 Fuckup Night Ústí nad Labem vol. 4

6. 3. od 19.00 Fuckup Night Ústí nad Labem vol. 4

18.12.2018 - Kdo nic nepo... kazil, nikam to nedotáhl. Příběhy neúspěchu těch úspěšných. Čtvrté pokračování celosvětově úspěšného večera, během nějž úspěšné osobnosti podnikatelského a společenského života mluví o svých selháních a jak se z nich dokázaly poučit.

KDY: středa 6. března 2019, od 19.00 h.

KDE: Veřejný sál Hraničář, Ústí nad Labem

Vstupné v předprodeji 130 Kč, na místě v den konání 160 Kč. Předprodej zahájen!

Vstupenky si můžete osobně vyzvednout i zaplatit v pokladních hodinách Veřejného sálu Hraničář.


FuckUp Nights je série pravidelných setkání, během kterých známé osobnosti mluví nikoli o svých úspěších, ale naopak o věcech, co se zrovna dvakrát nepovedly. Jedná se o celosvětové hnutí s původem v Mexiku, kde se v roce 2013 první FuckUp Night uskutečnila. Dnes se koná každý měsíc ve více než 300 městech z 84 zemích světa.KDO PROMLUVÍ O SVÉM FUCKUPU?

 

MARTIN BAREŠ

zakladatel Offroadsafari s. r. o.

 

Tohle nás baví. Jestli někdo umí ukázat magickou krásu industrie a krajiny našeho regionu, tak je to originální litvínovská cestovka Offroadsafari. Její zájezdy kombinují návštěvu bývalých trestaneckých táborů či hnědouhelných lomů s divukrásnou přírodou severozápadních Čech. Jak udělat z fuckupu přednost, která nadchne lidi, povypráví zakladatel a populární průvodce Offroadsafari Martin Bareš.

DAN TRŽIL

digitální nomád, tvůrce podcastů, marketér

 

Rodilý Ústečák, kterého v Ústí pálily paty a začal cestovat. Stal se z něj digitální nomád, tedy člověk, který nepřestane cestovat jen proto, že se „musí makat“. Dan je také marketér, kterého zajímal podcast a tak se stal jeho největším popularizátorem v Česku; jeho podcasty pod názvy Proti Proudu nebo Na vlně podnikání jsou plné příběhů úspěšných podnikatelů a zajímavých osobností. I jeho příběh zavání úspěchem. O čem ale povypráví na Fuckup Night?

DAN PŘIBÁŇ

Cestovatel, dokumentarista

 

Novinář, cestovatel a dobrodruh, který už jen výběrem dopravního prostředku umí jít fuckupu naproti jako málokdo jiný. Navzdory tomu se svými přáteli projel svět a stvořil kult žlutého trabantu. Na cestách šíří image Středoevropanů, kteří si poradí, i když se podělá úplně všecko.

PETR SKOČDOPOLE

novinář, spoluvlastník motejlekskocdopole.com

 

Ti, co chtějí nahoru, čtou Forbes, ti, co už nahoře jsou, čtou motejlekskocdopole.comJ Exklusivní insiderské zpravodajství z byznysu je společným projektem novinářů Miroslava Motejlka a Petra Skočdopoleho. Petr je bývalým dlouholetým šéfredaktorem Instinktu, příležitostným TV moderátorem a spisovatelem a je nejenom skvělý novinář, ale i muzikant. Jaké jsou jeho fuckupy ze světa médií a ze života?

foto: archiv.ihned.cz

LUCIE TVARŮŽKOVÁ

CreativeDock, zakladatelka Zonky, novinářka

 

Úspěšná novinářka původem z Litvínova psala nejdřív pro Lidové noviny a pro MF Dnes, následně byla pro Hospodářské noviny zpravodajkou z Bruselu. V témže periodiku pak musela šéfovat partě redaktorů, co se nebojí štěkat i na ministry.  Úspěšná žena, řeknete si. Ale jen do doby, než si v bance požádala o půjčku. A tak vzniklo Zonky – jeden z nejúspěšnějších českých finančních startupů a platforma, která učí, že půjčka není fuckup, ale mnohem spíš investice.


Fuckup Night Ústí nad Labem vol. 4 podpořil:Mediální partner Fuckup Night vol. 4A jak probíhaly poslední Fuckup Nights v Ústí? Podívejte se na videa a u prvního vydržte až do konce:)


 

 

 


 


        

Tento web používá soubory cookie k analytickým účelům (viz Ochrana osobních údajů). S vaším souhlasem je můžeme využít také pro individuálně cílenou online nabídku na naše akce a služby. se zobrazováním reklamy na služby a akce ICUK.

Aktuality

© 2019 Insion

 

 

 


News: