CZ | EN | DE

Inovační centrum Ústeckého kraje


« zpět

4. 10. Snídaně Šampiónů Junior

4. 10. Snídaně Šampiónů Junior

26.07.2017 - Snídaně Šampionů Junior vychází z projektu Snídaně Šampionů, kde jde především o setkávání zajímavých a perspektivních lidí z různorodého firemního prostředí.


Snídaně Šampiónů Junior bude spojena se start-upovým festivalem FestUp 4. 10. v MFC UJEP.


První ranní jídlo je symbolem startu nového dne a také společenskou událostí. Zveme Vás, abyste nový den začali ve vybrané společnosti, dobře se nasnídali a poznali hosta, kterého jsme pozvali. Na každou snídani zveme někoho, kdo nás svým krátkým vystoupením může obohatit a nastartovat v nás nové, kreativní myšlenky.


Projekt je neziskový a nekomerční. Nejedná se o žádnou produktovou prezentaci ani o obchodní nabídku. Jeho účelem je poznávat se v regionu a vzájemně se rozvíjet.


Kdo bude hostem snídaně a jak se registrovat? Vaší zvědavost uspokojíte na webu snídaně, kde se také můžete registrovat.

 


        

Tento web používá soubory cookie k analytickým účelům (viz Ochrana osobních údajů). S vaším souhlasem je můžeme využít také pro individuálně cílenou online nabídku na naše akce a služby. se zobrazováním reklamy na služby a akce ICUK.

Aktuality

© 2019 Insion

 

 

 


News: