CZ | EN | DE

Inovační centrum Ústeckého kraje


« zpět

4. 10. od 19.00 Fuckup Night Ústí nad Labem vol. 2

4. 10. od 19.00 Fuckup Night Ústí nad Labem vol. 2

13.07.2017 - Kdo nic nepo... kazil, nikam to nedotáhl. Příběhy neúspěchu těch úspěšných.


Úspěšná série Fuckup Nights podruhé v Ústí nad Labem! Zapište si 4. 10. v 19.00 VEŘEJNÝ SÁL HRANIČÁŘ do svých diářů. Z novin a časopisů o úspěšných to vypadá, že jsou mezi námi i bezchybní lidé, kteří nikdy nezakopli. Je tomu opravdu tak? Lze uspět bez pádu? A lze upadnout více než jen jednou? A vyplatí se vstát? Odpověď dostanete na Fuckup Night Ústí nad Labem.


KOUPIT VSTUPENKU


A kdo že tentokrát přijede?


Jana Zielinski /zakladatelka a ředitelka Designblok/


Jana Zielinski se před 19 lety rozhodla, že krásu bude hledat hlavně v designu. Že všechny upozorní na to, jak mohou být obyčejné předměty nejen funkční, ale i hezké. Spolu s kolegou Jiřím Mackem založila pražský Designblok, ze kterého se postupně stala největší výběrová přehlídka designu a módy ve střední a východní Evropě. Byla také zařazena mezi TOP 25 nejvýznamnějších žen veřejné sféry, která je každoročně sestavována na základě nominací čtenářů a odborné poroty. Budou její fuckupy také krásné?

 

Pavel Moric /kouč, trenér karate/


Pavel Moric - 7x mistr ČR karate a trenér mistrů ČR v karate. Zakladatel a majitel klubu Karate Vision. Řečník, jehož přednášky boří auly na VŠE, kde studentům rozdává peníze, nebojí se vulgárních výrazů, mluví o sexu a v rámci přednášky si se studenty i zatančí. Není trochu fuckup, aby motivační řečník mluvil o vlastních fuckupech?

 

Jakub Jan Fiala a Ondřej Kočan /Improve yourself, nejlepší učebnice AJ/


Studenti z Kadaně, kteří dokázali, že z nudy a fuckupů druhých se dá vymyslet i nejlepší česká učebnice angličtiny. Posbírali za ni řadu prestižních cen a umístili se mezi stovkou největších inovátorů ve střední a východní Evropě v žebříčku NEW EUROPE 100, který vyhlašují společně Financial Times, Res Publica Nowa, Google a International Visegrad Fund.

 

Dita Přikrylová /zakladatelka Czechitas/


Datová analytička, která "učí ostatní holky programovat". Šéfka českého Googlu ji označila za jednu z nejzajímavějších českých „digitálních žen“. Dita je zakladatelka a hlavní tváří hnutí Czechitas, které se snaží ženám v Česku ukázat, že IT není svět jen pro chlapy.

 

Opher Brayer /Brayer Group, expert na rozvoj talentů/


Uznávaný izraelský expert na rozvoj talentů, byznys mentor a kouč, který školil přední globální firmy jako Hewlett-Packard, Microsoft, Nokia, Osram a další. V Ústeckém kraji startuje projekt Stages na rozvoj kreativity a matematického myšlení na základních školách.

 

 

KOUPIT VSTUPENKU

 

VSTUPNÉ:
120 Kč v předprodeji
150 Kč na místě

 


PARTNEŘI, bez kterých by to (ne)byl pěkný fuckup

 

 

Děkujeme! A to zejména partnerům finančním: agentuře Czechinvest a společnosti XDENT.Prohlédněte si také album z prvního Fuckup Night v Ústí.

 

 


 


        

Tento web používá soubory cookie k analytickým účelům (viz Ochrana osobních údajů). S vaším souhlasem je můžeme využít také pro individuálně cílenou online nabídku na naše akce a služby. se zobrazováním reklamy na služby a akce ICUK.

Aktuality

© 2019 Insion

 

 

 


News: