CZ | EN | DE

Inovační centrum Ústeckého kraje


« zpět

4. 10. od 10.00 FestUp - startup festival

4. 10. od 10.00 FestUp - startup festival

17.07.2017 - Startupový festival FestUp, první svého druhu v Ústeckém kraji, bude probíhat v prostorách univerzity J. E. Purkyně. Přijďte si poslechnout příběhy známých podnikatelek a podnikatelů, kteří rozjeli podnikání na internetu.


Kromě povídání se budete moci pobavit při zkoušení nejnovějších technických vychytávek. Ochutnáte také jídlo od food startupů, které je tak dobré, že mu nebudete věřit jeho reálnost. Jídlo bude také součástí Snídaně Šampiónů Junior, paralelní VIP akce, na které budete moci poznat hosty FestUpu blíže a pořádně je vyzpovídat. Komornější snídaňová atmosféra však znamená účast pouze vyvolených jedinců – nejrychleji registrovaných či vítězů soutěží na našem Facebooku.


A jaké je téma letošního FestUp?

PRACHY V SÍTI aneb VIRTUÁLNÍ BUSINESS. Přijďte se podívat, co všechno obnáší, kolik vydělává a ŽE NA pohlaví v něm vskutku nezáleží. Během dne vystoupí řada úspěšných podnikatelek a podnikatelů, kteří to dotáhli nejdál.


Více informací a především program akce, najdete na oficiálních stránkách FestUp.

 

 

Partneři a sponzoři

Festivalu startupů Festup udělili záštitu: rektor Univerzity Jana Evangelisty Purkyně Martin Balej, hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček a primátorka města Ústí nad Labem Věra Nechybová.

Za finanční podporu děkujeme společnostem: Česká spořitelna, Vodafone, Czechinvest a XDENT. 

 


 
 


 

 

 

 

 

 

 

  


        

Tento web používá soubory cookie k analytickým účelům (viz Ochrana osobních údajů). S vaším souhlasem je můžeme využít také pro individuálně cílenou online nabídku na naše akce a služby. se zobrazováním reklamy na služby a akce ICUK.

Aktuality

© 2019 Insion

 

 

 


News: