CZ | EN | DE

Inovační centrum Ústeckého kraje


« zpět

25. 10. od 13.00 Jak na technologické inovace?

25. 10. od 13.00 Jak na technologické inovace?

01.10.2018 - Řešíte technologické inovace? Hledáte partnery pro vývojové aktivity nebo jenom potřebujete něco nového vyvinout? Chcete při tom spolupracovat s výzkumnou organizací nebo vysokou školou? Tak přijďte na interaktivní workshop v rámci Krušnohorského Byznys Day.


 

 

Kdy: čtvrtek 25. 10. od 13.00 do 15.00

Kde: Městské divadlo v Chomutově, v rámci akce Krušnohorský Byznys day

Účast zdarma na registraci.


Registrace
Jak na technologicke inovace
kapacita omezena pro 20 - 30 účastníků

 

Workshop "Jak na technologické inovace" pořádáme ve spolupráci s UNICO.AI a proběhne v rámci veletrhu Krušnohorský Byznys Day. Povede ho expert na transfer technologií a spoluzakladatel UNICO.AI Vojtěch Kadlec. Dozvíte se, jak se řeší technologické inovace ve spolupráci s výzkumnými organizacemi v zahraničí. Ukážeme vám, jaké možnosti spolupráce máte v Česku a jak na ně. Workshop je určený především pro zástupce firem.

Veletrh "Krušnohorský Byznys Day 2018" pořádá OHK v Chomutově ve spolupráci s IHK Chemnitz a je určen všem podnikatelským subjektům, jakož i městům a obcím nejen z Ústeckého kraje, které hledají nové obchodní příležitosti, nové partnery na české i německé straně. 


        

Tento web používá soubory cookie k analytickým účelům (viz Ochrana osobních údajů). S vaším souhlasem je můžeme využít také pro individuálně cílenou online nabídku na naše akce a služby. se zobrazováním reklamy na služby a akce ICUK.

Aktuality

© 2019 Insion

 

 

 


News: