CZ | EN | DE

Inovační centrum Ústeckého kraje


« zpět

23. 10. od 14.00 Festup - mezinárodní startup festival

23. 10. od 14.00 Festup - mezinárodní startup festival

23.08.2018 - Tradiční start-upový festival v Ústeckém kraji, který si klade za cíl nejen představit ústecké začínající podnikatele, ale také inspirovat ostatní k nastartování jejich podnikatelské cesty.


FestUp je den o startupech – začínajících podnikatelích se skvělými myšlenkami, kterým se daří letět vzhůru.

Kdy: úterý 23. 10. od 14.00 do 22.00 h.

Kde: Pedagogická fakulta UJEP

Web: www.festup.cz


CO VÁS ČEKÁ:

14:00 – 19:00 / Expo
Kolem inovací se nemusíte jen procházet. Dotkněte se jich, vyzkoušejte je a ochutnejte! Čeká Vás jedna z největších interaktivních expozic startupů v kraji – dechberoucí technické vychytávky i gastronomické novinky.


14:30 – 15:30 a 16:30 – 18:00 / Success & Fuckup stories
Úspěch je skvělou inspirací, ale špatná zkušenost je také zkušenost a navíc se z ní dá skvěle poučit. Přijďte si poslechnout napínavé startupové příběhy a poznejte startupy zblízka!


14:30 -16:00 / Generátor nápadů
Stroj na výrobu skvělých podnikatelských nápadů jsme ještě nevymysleli … ale na stejnojmenném workshopu jich budou lítat mraky! Už víte v čem podnikat nebo jak svůj nápad vylepšit?


16:30 – 18:00 / Startupové rande
Chcete pracovat pro startup nebo naopak najít někoho do týmu? Ať už na full time či na chvilku, se zkušenostmi nebo bez – pokud máte elán, přijďte na populární speed dating (rande) a třeba se poštěstí!


19:00 – 22:00 / Startup Grill
Večer ugrilujeme nejen gastronomické pochutiny, ale také startupy na podiu. Nenechte si ujít boj nadšených podnikatelů o zájem veřejnosti o i investici! Představí se absolventi podnikatelského inkubátoru, ale prostor dáme i odvážlivcům z veřejnosti v kategorii “open pitch”.


Pokud se chcete zúčastnit:

  • workshopu Generátor nápadů - a zjistit, že nápadů na podnikání je neuvěřitelné množství!
  • Success & Fuckup stories - máte za sebou zajímavou cestu o kterou se chcete podělit?
  • Startup Grill - už podnikáte a chcete ukázat světu v čem? 

Stačí se registrovat na oficiálním webu FestUp 2018 - https://www.festup.cz/


Festival Festup probíhá pod záštitou rektora Univerzity Jana Evangelisty Purkyně Martina Baleje a náměstka hejtmana Ústeckého kraje Stanislava Rybáka.


Hlavní mediální partner

 

Mediální partneři
 


        

Tento web používá soubory cookie k analytickým účelům (viz Ochrana osobních údajů). S vaším souhlasem je můžeme využít také pro individuálně cílenou online nabídku na naše akce a služby. se zobrazováním reklamy na služby a akce ICUK.

Aktuality

© 2019 Insion

 

 

 


News: