CZ | EN | DE

Inovační centrum Ústeckého kraje


« zpět

23. 1. od 19.00 Startup Go Grill

23. 1. od 19.00 Startup Go Grill

12.12.2017 - Začínající firmy z podnikatelského inkubátoru Inovačního centra Ústeckého kraje v souboji o přízeň poroty a peněženky investorů ve stylu populárního Dne D. Grilovat se nebudou jen startupy, ale i dobroty z masa! Vstup pro veřejnost zdarma, po REGISTRACI - uvnitř článku.
 

KDY: úterý 23. ledna 2018, od 19.00

KDE: Činoherní studio Ústí nad Labem


Přijďte podpořit startupy z našeho inkubátoru, aby se nestyděly:), a fandit jim na jejich startu v podnikání.


Vstup pro veřejnost je ZDARMA po registraci zde:Omlouváme se zájemcům, kapacita je naplněna. Již se prosím neregistrujte. Děkujeme za pochopení.

  

Úspěšné start-upy


 

Autorka přišla s úžasným produktem, avšak chyběl business plán. Objížděla se svým výrobkem různé jarmarky, ale nedařilo se jí růst. ICUK doporučil jinou cenovou politiku a propojil se studenty marketingu na UJEP, kteří vytvořili marketingovou strategii a nakonec se stali součástí týmu. Dnes Mamavis zaznamenává výrazný růst a pomalu se připravuje do zahraničí. Projekt dvou bratrů řešící virtuální realitu a virtuální prohlídky. Přišli s originálním řešením a posunuli tak virtuální prohlídky na nový level. StartUp Go jim pomohl ujasnit si priority a cíle. Přeci jenom kluci měli mnoho nápadů a bylo potřeba se zaměřit na pár z nich a konat. Nakonec kluci uzavřeli smlouvu s jednou z největších firem v ČR a jsou blízko k tomu, změnit způsob inzerce na realitním trhu.

Cestovatelský startup Tellmehi, si prošel podnikatelským inkubátorem StartUp Go a představil se na StartUp Go Grill, kde se umístil na 3. místě. A ten samý večer se zakladatel Tellmehi, poprvé potkal se svým investorem. O pár měsíců později došlo k investici v řádu několika miliónů korun od Armex Technologies - investora, který hledá technologické a IT startupy.
 

Partneři
 


        

Tento web používá soubory cookie k analytickým účelům (viz Ochrana osobních údajů). S vaším souhlasem je můžeme využít také pro individuálně cílenou online nabídku na naše akce a služby. se zobrazováním reklamy na služby a akce ICUK.

Aktuality

© 2019 Insion

 

 

 


News: