CZ | EN | DE

Inovační centrum Ústeckého kraje


« zpět

2. 5. od 11.00 Jak a na co využít dotační program ÉTA

2. 5. od 11.00 Jak a na co využít dotační program ÉTA

23.04.2018 - ICUK a Kancelář zmocněnce vlády pro Ústecký, Karlovarský a Moravskoslezský kraj Vás zvou na workshopy k přípravě projektů aplikovaného výzkumu v rámci programu TA ČR Éta. Je určen pro zástupce firem, obcí a výzkumných organizací, které seznámí s podmínkami programu a pomůže jim vygenerovat a rozpracovat projektové záměry.Kdy: 2. 5. od 11:00 do 17.00

Kde: ICUK, Klíšská 28, Ústí nad Labem


REGISTRACE ZDARMA


Oblastmi, na které se program Éta zaměřuje, jsou např. postavení člověka v kontextu technologických a společenských změn, člověk a udržitelný rozvoj regionu a měst, člověk a ekonomika, člověk a kvalitnější veřejná správa a mnoho dalších. Doporučujeme projít seznam dříve podpořených projektů. V rámci programu je speciální alokace pro projekty z Ústeckého a Karlovarského kraje, která byla dojednána v Strategii restrukturalizace ÚK, KVK a MSK (Re:start). Více informací k programu TAČR Éta najdete zde.


PROGRAM
11:00 - 12:15 Úvod, praktické informace k TAČR ÉTA (Zdeněk Hušek)
12:15 - 13:15 Pauza na oběd
13:15 - 15:15 Workshop s Vojtěchem Kadlecem, UNICO.AI:

témata: Data, Machine Etics, inovace ve vzdělávání, chytrá mobilita, AI v průmyslu, podpora podnikavosti
15:30 - 17:00 Konzultace, finalizace, networking
 
 


        

Tento web používá soubory cookie k analytickým účelům (viz Ochrana osobních údajů). S vaším souhlasem je můžeme využít také pro individuálně cílenou online nabídku na naše akce a služby. se zobrazováním reklamy na služby a akce ICUK.

Aktuality

© 2019 Insion

 

 

 


News: