CZ | EN | DE

Inovační centrum Ústeckého kraje


« zpět

2. - 4. 6. Ústí City Hackathon - CHYTRÉ MĚSTO A CHYTRÁ DOPRAVA

2. - 4. 6. Ústí City Hackathon - CHYTRÉ MĚSTO A CHYTRÁ DOPRAVA

31.05.2017 - Soutěž, v níž se účastníci pokusí za tři dny vylepšit chod města Ústí nad Labem i jeho dopravu a vítěz získá 20 000 Kč


Téma: CHYTRÉ MĚSTO A CHYTRÁ MOBILITA.

KDY: 2. - 4. června 2017 

KDE: FSE UJEP (4. patro), Moskevská 54, Ústí nad Labem


Hackathon – to jsou tři dny, během kterých ze sebe dostanete maximum. Hackathon je výzvou nejen pro programátory, ale také pro grafiky, webdesignéry či idea makery. Budete mít příležitost dostat se k nevšedním datům a předvést jejich využití. Díky svým nápadům tak můžete přispět ke zvýšení kvality života v Ústí nad Labem. Kreativitě se mezou nekladou. K dispozici budete mít pracovní prostory s částí pro relax i spánek, dostanete od nás najíst i napít, kvalitní internetové připojení bude samozřejmostí.


Na vítěze čeká 20 000 Kč v hotovosti, vstup do programu BizSpark+ a služby od Azure cloud v hodnotě 120 000 USD, fast track do Laboratoře Nadace Vodafone či podnikatelského inkubátoru ICUK. Každý z účastníků také získá 100 USD volného kreditu do cloudu Microsoft Azure.


Hlásit se mohou ZDARMA jednotlivci i celé týmy z firem, škol i široké veřejnosti (3-5 lidí).

Více informací včetně REGISTRACE na oficiálním webu události. 


        

Tento web používá soubory cookie k analytickým účelům (viz Ochrana osobních údajů). S vaším souhlasem je můžeme využít také pro individuálně cílenou online nabídku na naše akce a služby. se zobrazováním reklamy na služby a akce ICUK.

Aktuality

© 2019 Insion

 

 

 


News: