CZ | EN | DE

Inovační centrum Ústeckého kraje


« zpět

14. 2. od 19.00 FuckUp Night Ústí nad Labem Vol. III

14. 2. od 19.00 FuckUp Night Ústí nad Labem Vol. III

10.12.2017 - Kdo nic nepo... kazil, nikam to nedotáhl. Příběhy neúspěchu těch úspěšných. Přijďte do Veřejného sálu Hraničář a pobavte se nad pády a vzestupy úspěšných! SPUŠTĚN PŘEDPRODEJ!


Z novin a časopisů o úspěšných to vypadá, že jsou mezi námi i bezchybní lidé, kteří nikdy nezakopli. Je tomu opravdu tak? Lze uspět bez pádu? A lze upadnout více než jen jednou? A vyplatí se vstát? Odpověď dostanete na Fuckup Ústí nad Labem. Oslavte svátek zamilovaných JINAK!


KDY: 14. února 2018 od 19.00

KDE: Veřejný sál Hraničář, Ústí nad Labem

Vstupenky: můžete koupit v předprodeji za 120 Kč zde, anebo na místě v den konání akce za 150 Kč

Vyzvednout nebo nakoupit fyzicky si je můžete na pokladně Veřejného sálu Hraničář od 9. ledna vždy od úterý do čtvrtka mezi 15.00 - 18.00 h.


Ladislav Zibura

cestovatel a spisovatel


Ten, co chodí pěšky… a pak o tom, přednáší. Vyvinul vlastní žánr přednášky - cestovatelský stand-up, který vyladil k dokonalosti a vyprodává sály po celé zemi.

Jakub Zajíc

budovatel nových prostor


S parťákem Lukášem Žďárským vytváří z ničeho místa plná života! Důkazem je Kavárna co hledá jméno, Radlická kulturní sportovna anebo holešovický VNITROBLOCK.

Margareta Křížová

investorka času, Den D


Investorka známá z TV pořadu Den D. Díky jeho popularitě se jí stávalo, že ji lidé žádali o radu v podnikání i během nákupu v supermarketu. Dnes investuje především svůj čas a založila firmu CEAG poskytující právní poradenství.

Květoslav Vršovský
Cargo Gallery


Spolu s přáteli před lety obstavili domy, byty i rodiny...., aby přestavěli starou nákladní loď na plovoucí kulturní centrum Cargo Gallery. Tu doslova na bedrech přenášejí na Labi od Prahy po Drážďany a provozují ten nejtvrdší z byznysů - dobrou kulturu.

Pavel Vávrovec a Petr Titěra

kavárníci


Dva kamarádi Petr a Pavel dostali chuť provozovat kavárnu. Při hledání vhodného místa málem sbalili kufry a odjeli do Prahy. Osud tomu však přál a potom, co objevili prostory v Ústí, se opřeli do rekonstrukce. Jejich marketing je prý level nula - nahrazují to však nadšením, bláznivými nápady a flirtem.  


        

Tento web používá soubory cookie k analytickým účelům (viz Ochrana osobních údajů). S vaším souhlasem je můžeme využít také pro individuálně cílenou online nabídku na naše akce a služby. se zobrazováním reklamy na služby a akce ICUK.

Aktuality

© 2019 Insion

 

 

 


News: