CZ | EN | DE

Inovační centrum Ústeckého kraje


« zpět

14. 11. Jiří Vicherek: Marketing a média - komunikace /nejen/ pro startupy

14. 11. Jiří Vicherek: Marketing a média - komunikace /nejen/ pro startupy

27.10.2017 - Je komunikace o produktu důležitější než samotný produkt? Jak se dostat do médií, jak chápat píárko a práci PR agentury? Veřejně přístupnou přednášku v rámci našeho inkubátoru StartUp Go bude mít zkušený píárista, mentor startupů a zakladatel agentury Fenek Jiří Vicherek. Vstup na REGISTRACI!


Přednáška je oficiální událostí Týdne podnikání (Global Entrepreneurship Week Czech Republic), který probíhá od 13. do 19. 11.


KDY: úterý 14. 11. od 14.00

KDE: MFC UJEP, fialový sál, Pasteurova 1, Ústí nad Labem


Registrace
Marketing a media - Jiri Vicherek

Jiří Vicherek

odborník na PR/Content marketing v oblasti technologií, mentor startupů a zakladatel agentury Fenek^^.
Vždy jej fascinovali lidé a komunikace, technologie pak vnímá jako zdaleka nejdůležitější téma dnešní doby. Jako interní PRista pracoval pro brněnský ZONER, startup Daty, ale také investiční skupinu Rockaway a její projekty. Vedl oborový portál Tyinternety a organizoval Startup Summit. Svou práci má rád, protože se baví s chytrými lidmi o důležitých věcech.


  


        

Tento web používá soubory cookie k analytickým účelům (viz Ochrana osobních údajů). S vaším souhlasem je můžeme využít také pro individuálně cílenou online nabídku na naše akce a služby. se zobrazováním reklamy na služby a akce ICUK.

Aktuality

© 2019 Insion

 

 

 


News: