#PRAVIDELNÁ AKCE ICUK

HR RANDE

SPEED DATING PRO VŠECHNY!

Sháníte práci nebo naopak potřebujete najít někoho do týmu? Ať už na full time či na chvilku, se zkušenostmi nebo bez – pokud máte ambice, přijďte na rande s firmou! Představíte se firmě, firma vám a zkusíte najít společnou řeč. A po 5 minutách BANG! Přesunete se o židli vedle vstříc další nadějné spolupráci. Během dvou hodin takto propojíme až dvě desítky firem a zájemců o uplatnění.

JAK TO CELÉ PROBÍHÁ?

Je to “speed dating”, tedy rychlé pracovní pohovory. Během dvou hodin může uchazeč projít několika pohovory a rozjet tak svou kariéru a naopak, zaměstnavatel má za stejnou dobu šanci najít nové kolegyně a kolegy do svého týmu!

Na první dobrou uvidíte v místnosti několik stolů obsazených zástupci z firem hledající uchazeče na různé pozice. U každého stolu a u každého zaměstnavatele máte 5 minut na to, abyste zaměstnavatele na protější straně stolu přesvědčili o tom, že Vás potřebuje do své firmy. Po 5 minutách moderátor udeří bang! a Vy se přesouváte k dalšímu stolu s jiným zaměstnavatelem.

Pomoci Vám může dobře připravený strukturovaný životopis, úsměv, originálně zodpovězené dotazy nebo trénink před zrcadlem. Během HR rande můžete absolvovat až dvě desítky pohovorů! A to už stojí za to sebrat odvahu a zúčastnit se.

JAK TO U NÁS VYPADÁ?

Přejít nahoru