Inovační centrum Ústeckého kraje
Inspirace a vzdělávání

 


Inspirace a vzdělávání

Motivujeme růst i spolupráci


program pro vzdělávání, inspiraci a networking realizovaný formou akcí a setkání

pro cílové skupiny studentů, firem a výzkumných organizací

 Přinášíme do regionu nové formáty a témata k rozvoji podnikatelského, osobnostního i inovačního potenciálu. Věříme, že nové a kreativní věci vznikají v interakci a sdílení napříč studijními či vědními obory, podnikatelskou a výzkumnou sférou. Věříme v synergii a spolupráci. Proto pořádáme řadu akcí na propojení aktérů i pro vzdělávání a inspiraci.


Aktuálně pořádáné či podporované akce najdete v sekci Akce. Seznam vzdělávacích kurzů, přednášek či individuálních konzultacích najdete rovněž pod našimi programy Inkubátor, StartUp Go či Inovační vouchery.


Chcete s námi spolupracovat?

Průběžně hledáme mentory, lektory a zkušené experty z oblasti byznysu i transferu znalostí, kteří nám pomohou s podporou a vzděláváním začínajících i pokročilejších podnikatelů.

Kontaktujte Radka Miškovského: miskovsky@icuk.cz


Chceš se zapojit do práce pro rozvoj startupové scény v Ústeckém kraji, přál/-a sis vyzkoušet produkci eventů anebo podpořit jejich propagaci? Hledáme dobrovolníky a stážisty, kteří nám s tím pomůžou. Získáš zkušenosti, praxi v kreativním prostředí i vědomí, že pomáháš smysluplné věci. A časem třeba i placený job anebo založíš start-up, se kterým my zase pomůžeme tobě. Je to nakažlivé, pojď do toho s námi a ozvi se Terce Váňové: vanova@icuk.czPravidelně pořádáme / spolupořádáme


První startup festival v Ústeckém kraji motivující studenty a mladé lidi pro start vlastního podnikání, na němž se kombinují příběhy úspěchů i pádů začínajících podnikatelů či již zavedených start-upů s radami zkušených (i globálních) firem.    

                

www.festup.cz

Oblíbený formát inspirativní a neformální snídaně s přednáškou výrazné osobnosti společenského či ekonomického života, který společně s Event-Blender pořádáme v inovativní podobě pro studenty (nejen) univerzity.


www.snidane-sampionu-junior.cz

Formát neformálních snídaní od 3M se streamovaným přenosem přednášky významné osobnosti vědecké či podnikatelské sféry, společenského života atp., která přináší nový a inspirativní pohled či přístup napříč obory a oblastmi a podporuje inovační ekosystém.

www.brainbreakfast.cz

 

Pravidelný cyklus setkání s inspirativními regionálními osobnostmi především podnikatelského světa, které to "někam dotáhly", spoluorganizovaný se Studentskou unií UJEP. Večery plné příběhů, vzestupů i pádů, ale především sdílení a inspirace určené (nejen) pro studenty univerzity.
 

 

Podporujeme


Každé podnikání je založeno na nalezení problému a jeho vyřešení. Projekt Soutěž a Podnikej dává možnost středoškolským studentům zapojit se do hledání takových problémů, najít je, vymyslet pro ně řešení, prezentovat řešení porotě a vytvořit si z něj vlastní podnikatelský záměr.

 

 


        

SlužbyInspirace a vzdělávání

© BrusTech 2017


NEWSLETTER

Odběr newsletteru: 

 

 

 


News: