CZ | EN

Inovační centrum Ústeckého kraje
Brigáda ValeoZařiďte si brigádu a podílejte se na vývoji softwaru do autonomních aut!

Inovační centrum Ústeckého kraje pro Vás společně s Univerzitou Jana Evangelisty Purkyně spouští od února 2017 brigádu, která v našem kraji dosud nemá obdoby. SPOUŠTÍME NÁBOR NOVÝCH SPOLUPRACOVNÍKŮ!

 

 Co Vás čeká?

Spolupráce s Univerzitou J. E. Purkyně a společností Valeo na inovativním projektu. Budete nám pomáhat s vývojem auta bez řidiče. Po usednutí ke svému pracovnímu stolu se pustíte do zpracovávání videí. Scénky ze silničního provozu je zapotřebí převést do podoby, které lépe rozumí počítač. Čeká Vás tedy označování aut, cyklistů, chodců a dalších účastníků silničního provozu.

 

Jaká je pracovní doba?

Značně flexibilní. Pracovat můžete každý den v týdnu včetně víkendů, zpravidla od 7:00 do 20:00. V našem rezervačním systému si zvolíte bloky, které Vám nejvíce vyhovují. Předpoklad brigády je minimálně do konce roku 2017

 

 Co je dobré umět?

Pokud ovládáte základní práci s počítačem (zejména práci se složkami a soubory v anglickém prostředí Windows) jste pečliví a pozorní, práce je právě pro Vás. Se samotným editorem videí Vás proškolíme a dáme Vám dostatek času na zlepšování. Práce je vhodná i pro studenty středních škol.

 

 Co získám?

Zajímavou pracovní zkušenost, která se bude ve Vašem životopise vyjímat – práce na pozici univerzitního výzkumníka. Budete jedním z tvůrců systémů řízení budoucnosti. Kromě toho Vás čeká minimálně 110 Kč/hod. a výkonnostní bonusy.

K dispozici čaj, káva a lehké občerstvení.

 

 Kde budete pracovat?

V komplexu Nupharo, který se nachází 15 minut jízdy od Ústí nad Labem. Využít můžete autobusovou dopravu – č. 452 (odjíždí z centra Ústí nad Labem, výstupní zastávka je Libouchec Knínice rozc. Jízdním řádům, které naleznete zde, se snažíme přizpůsobit pracovní směny. V areálu můžete také bezplatně parkovat.

 

Napište nám na email valeo@icuk.cz pár vět o sobě, například formou životopisu a krátkého motivačního dopisu. Ozveme se Vám zpátky, domluvíme se s Vámi na termínu školení a po vyřízení formalit můžete ihned začít s prací v týmu, který tvoří budoucnost.

 

 


Pro přijaté zaměstnance/brigádníky

 


         

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace

Projekty

© 2017 Insion


NEWSLETTER

Odběr newsletteru: 

 

 

 


News: