Inovační centrum Ústeckého kraje
Brigáda ValeoZařiďte si brigádu a podílejte se na vývoji softwaru do autonomních aut!

Inovační centrum Ústeckého kraje pro Vás společně s Univerzitou Jana Evangelisty Purkyně spouští od února 2017 brigádu, která v našem kraji dosud nemá obdoby.

 

 Co Vás čeká?

Spolupráce se společností Valeo, která se zabývá vývojem autonomních vozidel - tj. aut bez řidiče. Po usednutí ke svému pracovnímu stolu se pustíte do zpracovávání videí. Scénky ze silničního provozu je zapotřebí převést do podoby, které lépe rozumí počítač. Čeká Vás tedy označování aut, cyklistů, chodců a dalších účastníků silničního provozu.

Formálně budete mít uzavřenou DPP s Univerzitou Jana Evangelisty Purkyně (UJEP).

 

 Co musíte umět?

Stačí, pokud ovládáte základní práci s počítačem. Nemusíte být ajťák ani programátor. Nezáleží na tom, co studujete, a zda vůbec. Dokonce nezáleží ani na tom, kolik Vám je let. Důležitá je chuť k práci, zájem o nové technologie a pečlivost.

 

 Co získám?

Zajímavou pracovní zkušenost, která se bude se Vašem životopisu vyjímat. Můžete být jedním z tvůrců systémů řízení budoucnosti. Kromě toho Vás čeká minimálně 99 Kč za hodinu (HM). 

Kromě toho pro Vás zajišťujeme snack zdarma, přístup do kuchyňky a možnost objednání obědů.

 

 Jaká je pracovní doba?

Značně flexibilní. Pracovat můžete každý den v týdnu včetně víkendů, zpravidla od 8:00 do 20:00 (případně je možné začít již v 6:00). V našem rezervačním systému si zvolíte bloky, které Vám nejvíce vyhovují (obvykle jsou čtyřhodinové, je ale možné vybírat i kratší, dvouhodinové bloky). Podmínkou je, abyste zvládli odpracovat alespoň 12 hodin týdně a 4 hodiny denně. Zároveň je omezena denní pracovní doba na max. 10 hodin.

 

 Kde budete pracovat?

V komplexu Nupharo, který se nachází 15 minut jízdy od Ústí nad Labem. Využít můžete autobusovou dopravu – č. 452 (odjíždí z centra Ústí nad Labem, výstupní zastávka je Libouchec Knínice rozc. Jízdním řádům, které naleznete zde, jsme přizpůsobili pracovní směny. V areálu můžete také bezplatně parkovat.

 

Napište nám na email valeo@icuk.cz pár vět o sobě, například formou životopisu a krátkého motivačního dopisu. Ozveme se Vám zpátky, domluvíme se s Vámi na termínu školení a po vyřízení formalit můžete ihned začít s prací v týmu, který tvoří budoucnost.

 

 


Pro přijaté zaměstnance/brigádníky

Plánování / Rezervace směn / Přijímací pohovor

KONTAKTY

e-mail: valeo@icuk.cz

telefon (dotazy, změny rezervace):

+420 727 971 419

+420 727 971 385

+420 727 971 384

Prosím respektujte dobu volání mezi 8.00-20.00 h.

 


         

Projekty

© 2017 Insion


NEWSLETTER

Odběr newsletteru: 

 

 

 


News: