CZ | EN

Inovační centrum Ústeckého kraje


« zpět

Snídaně Šampiónů Junior

Snídaně Šampiónů Junior

01.10.2016 - Začněte ráno netradičně a přijďte posnídat s inspirativními lidmi do Vědecké knihovny UJEP 15.11. v 9:00. Kapacita je omezena, proto neváhejte!


Snídaně Šampionů Junior vychází z projektu Snídaně Šampionů, kde jde především o setkávání zajímavých a perspektivních lidí z různorodého firemního prostředí. Snídaně Šampionů junior je projekt, který vznikl ve spolupráci s ICUK a UJEP. Jeho úkolem je pomoci mladým a perspektivním lidem (studentům) vyzkoušet si prostředí tzv. networkingu ještě před nastartování jejich pracovní kariéry.

První ranní jídlo je symbolem startu nového dne a také společenskou událostí. Zveme Vás, abyste nový den začali ve vybrané společnosti, dobře se nasnídali a poznali hosta, kterého jsme pozvali. Na každou snídani zveme někoho, kdo nás svým krátkým vystoupením může obohatit a nastartovat v nás nové, kreativní myšlenky.

Projekt je neziskový a nekomerční. Nejedná se o žádnou produktovou prezentaci ani o obchodní nabídku. Jeho účelem je poznávat se v regionu a vzájemně se rozvíjet.

Kdo za tím stojí?

Nápad se zrodil v hlavě Františka Paikrta (oficiální trenér společnosti Apple pro český a slovenský trh) a Lenky Ledvinové (výkonná ředitelka společnosti Enlogit s.r.o.). Oba pochází ze severních Čech a oběma zde chyběla možnost vzájemného poznávání zajímavých lidí z firemního prostředí v rámci regionu. „Chceme se poznávat a podporovat se mezi sebou v rozvoji a úspěchu“.

V oblasti organizace projektu Veronika Gajdošová.

Cíl?

  • Dobře se nasnídat.

  • Poznat nové, zajímavé a perspektivní lidi.

  • Začít den příjemně a jinak než obvykle.

  • Získat nové, kreativní myšlenky.


 

Co je potřeba udělat? Pouze se registrovat zde.


 


        

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace

Aktuality

© 2018 Insion


NEWSLETTER

Odběr newsletteru: 

 

 

 


News: