CZ | EN

Inovační centrum Ústeckého kraje


« zpět

Proběhla Snídaně Šampiónů Junior

Proběhla Snídaně Šampiónů Junior

17.11.2016 - Pokud jste 15. 11. procházeli v dopoledních hodinách kolem Vědecké knihovny UJEP, nemohli jste si nevšimnout "růžových plakátů", které navigovaly účastníky Snídaně Šampiónů Junior na místo konání.


Snídaně Šampiónů Junior je mladší verze v Ústí již známé Snídaně Šampiónů. Jen zde u tohoto konceptu je více zaměřena na studenty univerzity, ovšem i "ne studenti" jsou velmi vítání, neboť mohou přispět svými zkušenostmi.


Snídaně byla početně omezena na 20 účastníků a již 2 dny před akcí byl tento limit naplněn. Potkali se tak studenti z různých fakult, což vedlo k velmi zajímavým a do budoucna potenciálním spojením. Této propojenosti také pomohl František Paikrt (školitel pro Apple pro Český a Slovenský trh), který nastolil téma: "Snídaně o snídani", kde mluvil o důležitosti nenuceného networkingu. Jeho zkušenosti nezapřel a dokázal vytvořit a po celou dobu snídaně udržet, velmi přátelskou atmosféru. Po snídani došlo např. ke spolupráci mezi účastníkem, který se zabývá virtuální realitou a studentkou FUD (Fakulta umění a designu).


Akci si chválili i sami studenti, kteří se po skončení setkání nabízeli s výpomocí na další snídani - je jasné, že tato akce nebyla poslední. ICUK chce Snídani Šampiónů Junior pořádat každý semestr."Akce tohoto formátu jsou užitečné pro setkání studentů z různých fakult, což jsme vnímali jako  důležitý proces na univerzitní půdě. Jsme velmi rádi, že tato snídaně ukázala že jdeme správným směrem" podotkl ředitel ICUK Tomáš Sivíček. 
 


        

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace

Aktuality

© 2018 Insion


NEWSLETTER

Odběr newsletteru: 

 

 

 


News: