CZ | EN

Inovační centrum Ústeckého kraje


« zpět

Asistenční vouchery přispějí na „psaní“ inovačních projektů až 300 000 Kč

Asistenční vouchery přispějí na „psaní“ inovačních projektů až 300 000 Kč

07.04.2017 - Výzkumné organizace, školy, města a obce a další veřejné subjekty mohou od začátku dubna žádat o dotaci z programu Asistenční vouchery Ústeckého kraje. Program podpoří částkou až 300 tisíc korun přípravu a zpracování projektů, které budou naplňovat cíle a opatření tzv. Regionální inovační strategie Ústeckého kraje, příp. krajské přílohy k národní RIS3 strategii. Jde obecně o projekty z oblasti inovací, transferu technologií či spolupráce firem a výzkumných organizací.


Asistenční vouchery Ústeckého kraje tedy zaplatí výzkumným organizacím, municipalitám… a dalším veřejným subjektům přípravu a zpracování projektu, a to ať už projekt podají jako žádost do jiného dotačního programu na národní či evropské úrovni, anebo jej začnou realizovat sami vlastními prostředky. Dotace je určena na neinvestiční výdaje a činí až 85 % způsobilých výdajů.


Takže pokud jste například univerzita a chystáte projekt dejme tomu do aktuálně otevřených výzev programů TAČR, můžete si nechat přispět na „psaní“ projektu. Tak neváhejte.


Podávat žádosti lze od 1. dubna až do 31. srpna 2017.

Více informací a detailní podmínky programu včetně žádosti najdete zde. 


        

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace

Aktuality

© 2018 Insion


NEWSLETTER

Odběr newsletteru: 

 

 

 


News: