CZ | EN

Inovační centrum Ústeckého kraje


« zpět

23. - 25. 3. Děčín City Hackathon: Smart City, Smart Mobility

23. - 25. 3. Děčín City Hackathon: Smart City, Smart Mobility

14.02.2018 - Druhý kreativní víkend nad otevřenými daty, tentokrát v Děčíně a na lodi CARGO GALLERY. Hledáme kreativce, ajťáky, datové analytiky... zkrátka všechny, kteří chtějí zlepšit své město a jeho dopravu! Hlásit se mohou 3-5 členné týmy i jednotlivci.


KDY: 23. 3., od 17.00 h. - 25. 3., 17.00 h.

KDE: loď CARGO GALLERY, kotviště Děčín, Smetanovo nábřeží


PRICE MONEY: 20 000 KČ, další ceny budeme postupně upřesňovat


Hackathon – to je 48 hodin, během kterých ze sebe dostanete maximum. Hackathon je výzvou nejen pro programátory, ale také pro grafiky, webdesignéry, datové analytiky či idea makery, zkrátka pro všechny, kteří chtějí zlepšit své město. Dostanete k dispozici unikátní otevřená data i šanci předvést jejich využití. Díky svým nápadům tak můžete přispět ke zvýšení kvality života ve městě. K dispozici budete mít úžasné prostory na lodi CARGO GALLERY s částí pro práci i relax, dostanete od nás najíst i napít, kvalitní internetové připojení bude samozřejmostí.

Tvořit můžete aplikace, aplety, webovky, ale i koncepty řešení. Kreativitě se mezou nekladou. Podívejte se na výsledky předchozího ročníku Ústí City Hackathon.

Projdi si web prvního ročníku.

Děčín City Hackathon zaštítilo statutární město Děčín, které poskytne rovněž otevřená data.


Registrace
Decin City Hackathon

Registrovat se mohou jednotlivci i týmy o 3-5 lidech. Účastnit se mohou i školní týmy!

Nejsi ajťák, ale chceš se účastnit? Nevadí, nemusíš vytvářet appku, stačí chytrý koncept, anebo tě s ajťákem propojíme.

DO POZNÁMKY NAPIŠTE, zda máte již sestavený tým (TÝM), případně s kým v něm jste, a vaši roli v týmu (programátor, kreativec, nosič svačin....). REGISTRUJTE VŠECHNY ČLENY TÝMU ZVLÁŠŤ.

Jednotlivci uvedou do poznámky JEDNOTLIVEC a ideální roli pro tým, který jim pomůžeme sestavit (ajťák, analytik, kapitán lodi...).

 

Program, ceny, porotce, mentory i partnery budeme postupně zpřesňovat, najdete je na vlastní webovce k hackathonu (JIŽ BRZY). 


        

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace

Akce

© 2018 Insion


NEWSLETTER

Odběr newsletteru: 

 

 

 


News: