CZ | EN

Inovační centrum Ústeckého kraje


Pořádané akce

2. 5. od 11.00 Jak a na co využít dotační program ÉTA

2. 5. od 11.00 Jak a na co využít dotační program ÉTA

23.04.2018 - V rámci kurzu Podnikání v regionu, který pořádáme, vystoupí zakladatelka několika start-upů, bývalá šéfka vzdělávácí akademie iCollege, aktuální šéfka venture fondu wFund a spoluzakladatelka Node5 Petra Končelíková. Vstup pro veřejnost zdarma na registraci.

26. 4. od 15.00 Petra Končelíková: Kritické situace v životě startupu

26. 4. od 15.00 Petra Končelíková: Kritické situace v životě startupu

19.04.2018 - V rámci kurzu Podnikání v regionu, který pořádáme, vystoupí zakladatelka několika start-upů, šéfka fondu wfund.vc a spoluzakladatelka Node5 Petra Končelíková. Vstup pro veřejnost zdarma na registraci.

18. 5. od 10.00 Akademici-podnikatelé: Jak proměnit znalosti na business

18. 5. od 10.00 Akademici-podnikatelé: Jak proměnit znalosti na business

18.04.2018 - O zakládání a problematice spin-off a startup firem na univerzitách. Jak výsledky vědy a výzkumu komercionalizovat a proměnit v podnikání? Jak založit na univerzitě spin-off firmu anebo startup? Konkrétní know-how a praktické zkušenosti představí odborník na transfer znalostí Vojtěch Kadlec ze společnosti UNICO.AI. Součástí semináře pro vědecké a výzkumné pracovníky, doktorandy i řadové aktivní studenty bude diskuse.
pravidelně pořádáme


První startup festival v Ústeckém kraji motivující studenty a mladé lidi pro start vlastního podnikání, na němž se kombinují příběhy úspěchů i pádů začínajících podnikatelů či již zavedených start-upů s radami zkušených (i globálních) firem.  


www.festup.cz

Oblíbený formát inspirativní a neformální snídaně s přednáškou výrazné osobnosti společenského či ekonomického života, který společně s Event-Blender pořádáme v inovativní podobě pro studenty (nejen) univerzity.


www.snidane-sampionu-junior.cz

48hodinový maraton kreativity, týmové spolupráce a programatorské zdatnosti, během nějž 3-5členné týmy z poskytnutých či dostupných otevřených dat vytvoří veřejně prospěšnou "věc" (aplikaci, službu, projekt...), kterou pomůžeme uvést do praxe.


usti-city-hackathon.cz

 

Celosvětově populární formát motivačních večerů Fuckup Night, během nichž úspěšní lidé především z řad podnikatelů s nadhledem prezentují své neúspěchy a nezdary a jak se z nich poučili. Cílem je odblokovat strach z podnikání, protože neúspěchu nelze uspět. Koná se dvakrát ročně.

Závěrečné veřejné prezentace začínajících firem (absolventů našeho podnikatelského inkubátoru StartUp Go) před odbornou porotou a potenciálními investory, při nichž nervozitu "grilovaných" startuperů rafinovaně přebíjí vůně grilovaných gastronomických dobrot.

Pravidelný cyklus setkání s inspirativními regionálními osobnostmi především podnikatelského světa, které to "někam dotáhly", spoluorganizovaný se Studentskou unií UJEP. Večery plné příběhů, vzestupů i pádů, ale především sdílení a inspirace určené (nejen) pro studenty univerzity.

 


Prakticky orientovaný předmět Podnikání v regionu vyučovaný na FSE UJEP napomáhá studentům osvojit si základy podnikání a v průběhu kurzu připravit reálný byznys plán. Praktická cvičení jsou doplněna veřejně přístupnými přednáškami úspěšných podnikatelů a známých osobností byznysu. Připravuje ICUK ve spolupráci s FSE UJEP (letní semestr). 


        

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace

Akce

© 2018 Insion


NEWSLETTER

Odběr newsletteru: 

 

 

 


News: