Inovační centrum Ústeckého kraje


Pořádané akce

4. 10. Snídaně Šampiónů Junior

4. 10. Snídaně Šampiónů Junior

26.07.2017 - Snídaně Šampionů Junior vychází z projektu Snídaně Šampionů, kde jde především o setkávání zajímavých a perspektivních lidí z různorodého firemního prostředí.

4. 10. od 10.00 FestUp - startup festival

4. 10. od 10.00 FestUp - startup festival

17.07.2017 - Startupový festival FestUp, první svého druhu v Ústeckém kraji, bude probíhat v prostorách univerzity J. E. Purkyně. Přijďte si poslechnout příběhy známých podnikatelek a podnikatelů, kteří rozjeli podnikání na internetu.

4. 10. od 19.00 Fuckup Night Ústí nad Labem vol. 2

4. 10. od 19.00 Fuckup Night Ústí nad Labem vol. 2

13.07.2017 - Kdo nic nepo... kazil, nikam to nedotáhl. Příběhy neúspěchu těch úspěšných.
pravidelně pořádáme


První startup festival v Ústeckém kraji motivující studenty a mladé lidi pro start vlastního podnikání, na němž se kombinují příběhy úspěchů i pádů začínajících podnikatelů či již zavedených start-upů s radami zkušených (i globálních) firem.  


www.festup.cz

Oblíbený formát inspirativní a neformální snídaně s přednáškou výrazné osobnosti společenského či ekonomického života, který společně s Event-Blender pořádáme v inovativní podobě pro studenty (nejen) univerzity.


www.snidane-sampionu-junior.cz

48hodinový maraton kreativity, týmové spolupráce a programatorské zdatnosti, během nějž 3-5členné týmy z poskytnutých či dostupných otevřených dat vytvoří veřejně prospěšnou "věc" (aplikaci, službu, projekt...), kterou pomůžeme uvést do praxe.


usti-city-hackathon.cz

 

Celosvětově populární formát motivačních večerů Fuckup Night, během nichž úspěšní lidé především z řad podnikatelů s nadhledem prezentují své neúspěchy a nezdary a jak se z nich poučili. Cílem je odblokovat strach z podnikání, protože neúspěchu nelze uspět. Koná se dvakrát ročně.

Závěrečné veřejné prezentace začínajících firem (absolventů našeho podnikatelského inkubátoru StartUp Go) před odbornou porotou a potenciálními investory, při nichž nervozitu "grilovaných" startuperů rafinovaně přebíjí vůně grilovaných gastronomických dobrot.

Pravidelný cyklus setkání s inspirativními regionálními osobnostmi především podnikatelského světa, které to "někam dotáhly", spoluorganizovaný se Studentskou unií UJEP. Večery plné příběhů, vzestupů i pádů, ale především sdílení a inspirace určené (nejen) pro studenty univerzity.

 


Formát neformálních snídaní od 3M se streamovaným přenosem přednášky významné osobnosti vědecké či podnikatelské sféry, společenského života atp., která přináší nový a inspirativní pohled či přístup napříč obory a oblastmi a podporuje inovační ekosystém. 


        

Akce

© 2017 Insion


NEWSLETTER

Odběr newsletteru: 

 

 

 


News: